Корзина
101 отзыв
+38(068)1089643
Інтернет-магазин Urbex
Корзина
Мішень Подвійний поппер

Мішень Подвійний поппер

  • В наличии

3 537 грн.

Купить
+38(068)1089643
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мішень Подвійний поппер
Мішень Подвійний попперВ наличии
3 537 грн.
Купить
+38(068)1089643
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Мішень Подвійний поппер належить до традиційного мішеневого обладнання, яке широко застосовується для облаштування професійних тирів, тренувальних майданчиків для учбової та спортивної стрільби, військових полігонів. Основне призначення – відпрацювання влучності пострілів з різних видів зброї (карабіни, пістолети, гвинтівки).

 Компанія «VELMET» виготовляє різноманітні мішені-поппери, ціна яких в Україні є однією з найбільш доступних.

Дана модель представляє собою розбірну конструкцію, транспортування та монтаж якої не створять проблем. Розібравши поппер-мішень на 3 окремих компактних частини, її легко перевозити та зберігати.

Даний вид військового обладнання належить до мішеней падаючого типу, падіння яких при контакті з пулею є візуальним підтвердженням точності пострілу (металеві "язики" мішені різко опускаються вниз). Подвійні поппери ідеально підходять для учбових та залікових стрільб. Одна мішень здатна витримати 1000 та більше попадань,  оскільки виготовлена з високоякісного металу. Виробник використовує міцну та надійну сталь ARM550, яка має підвищені експлуатаційні характеристики завдяки інноваційній обробці «Триплекс». Нанесення порошкової фарби надає мішені більшої контрастності, робить її виразною на будь-якому фоні. Лаконічної форми підставка надає моделі ще більшої ергономічності та зручності. Прикріплення здійснюється за допомогою міцних шарнірних з’єднань. 

Не рекомендується використовувати патрони з стальним сердечником та бронебійних боєприпасів.  Також перед початком експлуатації подвійного поппера слід уважно ознайомитися з інструкцією та добирати боєприпаси дозволеного калібру.

Сьогодні металеві мішені в Україні користуються високим попитом, як один з найбільш практичних видів мішеневого обладнання.

Основные атрибуты
Производитель  Velmet Armor
Страна производительУкраина
МатериалСталь
  • Цена: 3 537 грн.